Pompy paliwowe

Produktów na stronie: 6, 12, 24

Sortuj według:

Produkty 1 - 3 z 3

80-SVA

~ PLN

~ PLN netto

Wyślij zapytanie

Dostępny

Order. liczba: -

Samozasysająca pompa 80-SVA wersja 001 jest stosowana do pompowania wody bez zanieczyszczeń mechanicznych o temperaturze do 90 ° C. Wersja 002 pompy jest przeznaczone są do pompowania cieczy łatwopalnych I. - IV. klasy. Mogą one być używane do pompowania olejów o maksymalnej lepkości do 37 mm^2/s i o maksymalnej temperaturze 90 ° C. Zaletą pompy jest zdolność samozasysająca.

S-LV

~ PLN

~ PLN netto

Wyślij zapytanie

Dostępny

Order. liczba: -

Pompy z kolei S-LV-D zalecane są do pompowania czystych substancji, bez mechanicznych zanieczyszczeń. Stosowane są zwłaszcza do pompowania łatwopalnych substancji, nafty, benzyny, alkoholu, nafty lotniczej i mieszaniny benzenowej do klas temperatur T1-T4 i substancje łatwopalne klas od I.- IV. Zamieszczonych do stref 1 i 2. Mogą być stosowane do pompowania czystej wody użytkowej naprzykład jako przeciwpożarowe pompy do temperatury 80 oC.

SVD

SVD

~ PLN

~ PLN netto

Wyślij zapytanie

Dostępny

Order. liczba: -

Samozasysająca wielostopniowa pompa serii SVD jest stosowana do pompowania wody bez zanieczyszczeń mechanicznych o temperaturze do 90 °C. Wersje, które przeznaczone są do pompowania cieczy łatwopalnych mogą być stosowane do pompowania cieczy palnych I. - IV. klasy. Mogą być również zastosowane do pompowania olejów, które mają maksymalną lepkość kinematyczną 37 mm^2/s. Główną zaletą pompy jest zdolność samozasysająca (ssanie do wysokości 8m). Charakteryzuje je wielostopniowość (połączone jeden do drugiego), ilość stopni zależy od wymaganej wysokości transportowej.

Produkty 1 - 3 z 3